Opinie

Opinie

36 komentarzy

 1. Natalia - 28 lipca 2020 14:47

  Bardzo dobry, życzliwy kontakt z zakładem, szczególnie z dr J.Zimowskim. Pan Doktor udziela szczegółowych, konkretnych i obszernych informacji nt. danego badania, jest wyjątkowo pomocną osobą.
  Profesjonalne, szybkie i szczegółowe badania. W przypadku badań odpłatnych- bardzo konkurencyjne, niskie ceny, szybsze terminy niż w prywatnych placówkach, wysoki standard diagnostyki.
  Ogromnie polecam, dwukrotnie korzystałam. Bardzo dziękuję za pomoc!

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 29 lipca 2020 10:13

   Dziękuję za miłe słowa.

   Odpowiedz
 2. Justyna - 28 lipca 2020 15:27

  Badania zostały wykonane w szybkim czasie z konkretnym objaśnieniem wyników przez pana doktora Janusza Zimowskiego. Dziękuję

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 29 lipca 2020 10:07

   Bardzo dziękuję.

   Odpowiedz
 3. Martyn - 30 lipca 2020 12:59

  Profesjonalna i szybka pomoc Zakładu. Doktor Zimowski w sposób zrozumiały wytłumaczył wyniki badań. Cena badań dużo niższa niż w prywatnych laboratoriach. Placówka godna polecenia.
  Martyna

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 3 sierpnia 2020 14:43

   Dziękuję

   Odpowiedz
 4. Karolina - 30 lipca 2020 14:51

  Szczerze polecam wykonanie badan w Instytucie. Bardzo życzliwe, fachowe podejscie. Dr Zimowski dokładnie tłumaczy na czym polega badanie, jakie sa jego aspekty, jak przechowac, zabezpieczyc, przetransportować materiał do badania. Bardzo się cieszę ze trafiłam do Instytutu i na tak milych ludzi. Bardzo dziękuję za pomoc.

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 3 sierpnia 2020 14:43

   Dziękuję

   Odpowiedz
 5. Karolina - 30 lipca 2020 15:00

  Bardzo się cieszę ze trafiłam na badania genetyczne do Instytutu. Życzliwość z jaka tam się spotkalam jest dla mnie nieoceniona. Dziekuje Dr Zimowskiemu za poświęcony czas, dokladne wytłumaczenie badań, sposobu transportu próbki i jej przechowywania. Za cała pomoc jaka otrzymalam.

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 3 sierpnia 2020 14:43

   Dziękuję

   Odpowiedz
 6. Anna - 3 sierpnia 2020 13:14

  bardzo polecam, wyniki w szybkim czasie, bardzo dobry kontakt i profesjonalizm doktora Janusza Zimowskiego,
  ceny przystępne, bardzo dziękuję

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 3 sierpnia 2020 14:48

   Dziekuję

   Odpowiedz
 7. Katarzyna - 17 sierpnia 2020 12:51

  Wyniki zostały szybko przedstawione, wszystko dokładnie i zrozumiałe zostało omówione zarówno przed jak i po otrzymaniu wyników.

  Odpowiedz
 8. Ewa - 29 sierpnia 2020 11:48

  Trafiłam do dr Janusza Zimowskiego po poronieniu. Bardzo szczegółowo opisał mi w jakim celu przeprowadzane są badania genetyczne, ale również po odebraniu wyników wszystko mi wyjaśnił. Widać po zaangażowaniu, że praca ta jest pasją dr Zimowskiego. Polecam-szybko i profesjonalnie.

  Odpowiedz
 9. Milena - 9 września 2020 18:23

  Jeśli badania genetyczne to tylko u dr Zimowskiego. Ceny konkurencyjne, badania zostały wykonane bardzo szybko. Pan Doktor jest niezwykle profesjonalną, ciepłą i życzliwą osobą. Bardzo polecam poradnie genetyki IPIN.

  Odpowiedz
 10. Edyta - 12 września 2020 12:45

  Pan dr Janusz Zimowski jeden z najlepszych specjalistów jakich poznałam. Po pierwszym kontakcie telefonicznym wiedziałam, ze trafilismy w dobre ręce. Polecam z całego serca!Wynik badania otrzymaliśmy bardzo szybko jak również ja i mój partner zostaliśmy przebadani w celu dalszej diagnostyki.Każdemu kto będzie miał problem polecę Pana doktora!!! Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem i szybką diagnozą.

  Odpowiedz
 11. Edyta - 8 października 2020 22:05

  Doktor Janusz Zimowski bardzo kompetentnie i życzliwie udzielił nam informacji na temat wyników badań, które jednoznacznie, dwukrotnie wykazały genetyczne przyczyny poronień. Polecam wszystkim, którzy muszą zmierzyć się z dramatem ustalania przyczyn poronienia.

  Odpowiedz
 12. Aleksandra - 26 października 2020 12:07

  Pan dr Janusz Zimowski bardzo profesjonalnie, cierpliwie i życzliwie udzielił mi informacji o badaniu. Sam wynik badania dostałam bardzo szybko. Polecam wykonanie badań właśnie tutaj, szczególnie kobietom, które ustalając przyczynę poronienia, chcą być potraktowane z empatią i życzliwością.

  Odpowiedz
 13. Martyna - 6 listopada 2020 16:41

  Ogromna pomoc i wyrozumiałość jaka otrzymałam w zakładzie genetyki po poronieniu dzadzwoniłam z przerażeniem i mając słowotok odebrał Pan dr Janusz Zimowski spokój i cierpliwość wytłumaczył jaka jest droga postępowania jak przekazać materiał do badania a po otrzymaniu wyniku także odpowiedział na wszystkie pytania, rzadko w obecnych czasach trafia się na ludzi takich jak Pan dr polecam każdemu kto znajdzie się w potrzebie. A i jeszcze kontakt bez żadnych problemów. Wszystkiego dobrego dla Pana dr Janusza Zimowskiego wielu ludzi powinno brać przykład z Pana.

  Odpowiedz
  • Marta i Łukasz - 10 grudnia 2020 19:33

   Bardzo dziękujemy za szybki i profesjonalne wykonanie badań genetycznych. To co było dla nas najważniejsze w tej chwili to bardzo miłe i ludzkie podejście, cierpliwość, i wyrozumiałość . Trudno w obliczu straty dziecka przyswoić wszytskie te informację. Pan Janusz wykazał się wyjątkową empatia i profesjonalizmem.
   Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
   Polecamy to miejsce i tego Pana wszystkim którzy będą zmuszeni wykonać takie badania.

   Odpowiedz
 14. Emilia - 11 listopada 2020 15:32

  Bardzo profesjonalny i ciepły kontakt z dr Januszem Zimowskim. Cierpliwie i w klarowny sposób wytłumaczył wyniki badań i odpowiedział nam na szereg dodatkowych pytań. Przedstawił również możliwy dalszy tok leczenia. Wspaniały kontakt z doktorem. Polecam z całego serca.

  Odpowiedz
 15. Ewelina - 15 grudnia 2020 12:42

  Trafiliśmy do pana dr Zimowskiego po poronieniu. Badania genetyczne zostały wykonane bardzo szybko, a wyniki zostały dokładnie i zrozumiale dla nas wyjaśnione. Pan doktor cierpliwie odpowiedział na wszystkie nasze dodatkowe pytania. Kontakt z panem doktorem był bardzo życzliwy, co było dla nas bardzo ważne ze względu na przyczynę wykonania badań i towarzyszące jej okoliczności- poronienie ciąży. Bardzo polecamy!

  Odpowiedz
 16. Kasia - 15 grudnia 2020 23:05

  Bardzo profesjonalnie i szybko wykonane badania. Pan doktor wykazał się empatią i zrozumieniem w tak trudnej sytuacji.

  Odpowiedz
 17. Magdalena - 21 grudnia 2020 21:37

  Badania wykonane profesjonalnie i w bardzo krótkim czasie. Przystępna cena. Dla mnie najważniejsze było bardzo dokładne i zrozumiałe omówienie wyników.
  W trudnym emocjonalnie czasie po poronieniu bardzo doceniam życzliwe podejście doktora Zimowskiego – dziekuje!

  Odpowiedz
 18. Ania i Paweł - 28 grudnia 2020 11:33

  Bardzo doceniamy życzliwe podejście pana dr Janusza Zimowskiego w tak trudnym dla nas czasie. Bez wahania po drugim poronieniu wróciliśmy do zakładu genetyki IPIN po pomoc. Wyniki wykonane w krótkim czasie, bezproblemowy kontakt telefoniczny i osobisty. Dziękujemy i polecamy.

  Odpowiedz
 19. Anna - 28 grudnia 2020 11:41

  Pan dr Janusz Zimowski wykazał się życzliwością w tak trudnym dla nas czasie. Spokojnie i z cierpliwością wyjaśnił wyniki badania oraz odpowiedział na wszystkie nasze pytania.
  Bezproblemowy kontakt osobisty i telefoniczny co w tych okolicznościach jest bardzo pomocne. Polecamy szczególnie kontakt z panem doktorem.

  Odpowiedz
 20. Iza - 8 lutego 2021 16:39

  Badanie materiału poporonnego nie należy do ani przyjemnych ani pożądanych sytuacji dla kobiety. Badanie genetyczne było dla mnie bardzo istotną kwestią i obawiałam się, że będę mieć problem z wyizolowaniem wlaściwego materiału, dlatego między innymi liczyłam na pomoc szpitala odnośnie wskazówek technicznych i zabezpieczenia próbek. Przeliczyłam się i żałuję, że wcześniej nie miałam styczności z dr Januszem Zimowskim. Jest to człowiek z pasją będący na właściwym miejscu, który szczegółowo objaśnił mi zagadnienia związane z wyborem i zabezpieczaniem materiału do badania. Doktor to zaangażowany specjalista, który swoją wiedzę potrafi przekazać w sposób przystępny i zrozumiały nawet laikowi. Informacje otrzymane od doktora były dokładnie tym, czego oczekiwałam od personelu szpitala, dlatego uważam że szkolenie w wykonaniu doktora przydałoby się nie jednemu pracownikowi służby zdrowia. Byłoby mi dużo łatwiej gdyby takich wskazówek udzielono mi w szpitalu. W całej trudnej sytuacji związanej z utratą ciąży doktor był najjaśniejszą postacią jaką było mi dane spotkać, dlatego cieszę się, że polecono mi wykonanie badania w tym instytucie i sama również polecam to innym.

  Odpowiedz
 21. Kinga - 11 lutego 2021 17:52

  Pan doktor Zimowski to bardzo życzliwy i kontaktowy człowiek. Z cierpliwością konsultuje wynik badania,na który bardzo krótko czekałam. Zaangażowany w swoją pracę w 100 procentach. Dziękuję Panu.

  Odpowiedz
 22. Agnieszka i Paweł - 1 marca 2021 21:46

  Bardzo polecamy wykonanie badań genetycznych w Zakładzie Genetyki IPiN. Już od pierwszego kontaktu telefonicznego zostaliśmy profesjonalnie, kompleksowo i spokojnie poinformowani jak wygląda cała procedura prawidłowego zabezpieczenia, dostarczenia materiału genetycznego i wykonania samego badania. Cała procedura przyjęcia materiału genetycznego i przeprowadzenia badania przez Pana dr Janusza Zimowskiego była bardzo profesjonalna i miła, nadto wynik badania był gotowy znacznie wcześniej przed planowanym czasem. Bardzo dziękujemy.

  Odpowiedz
 23. Elżbieta - 18 marca 2021 20:22

  Bardzo polecam. Badania wykonane naprawdę szybko. Kontakt przepełniony dobrem i życzliwością oraz szacunkiem do drugiego człowieka. Pan Doktor Zimowski bardzo zaangażowany, pomocny, cierpliwy.
  Gdybym miała wybierać ponownie bez zastanowienia wrócę do Zakładu Genetyki IPiN.

  Odpowiedz
 24. Emilia - 31 marca 2021 11:40

  Miejsce w którym pracują życzliwi ludzie. Pan dr Zimowski ciepły i miły człowiek. polecam

  Odpowiedz
 25. Rafał - 7 kwietnia 2021 23:29

  Pan dr hab. Janusz Zimowski był bardzo pomocny podczas badania materialu po poronieniu w marcu 2021. Jest osoba zyczliwa, ktora odpowiedziala na wszelkie pytania. Cala procedura przebiegla bardzo sprawnie. Caly zespol w zakladzie genetyki byl uprzejmy i pomocny.

  Odpowiedz
 26. Anna - 18 kwietnia 2021 12:56

  Badania wykonane profesjonalnie, szybko, dodatkowo z objaśnieniem wyników przez Pana Dr. Janusza Zimowskiego. W przypadku potrzeby ponownego kontaktu po dluzszym czasie Pan Dr pozostawał dyspozycyjny. Dziękuję

  Odpowiedz
 27. Paulina - 21 kwietnia 2021 10:49

  Tak się złożyło że już 2 razy wykonywaliśmy badanie genetyczne po poronieniu. Dr Zimowski za każdym razem wykazał się ogromnym profesjonalizmem i uprzejmością. Badania zostały wykonane szybko i omówione przez Doktora. Zdecydowanie polecamy wykonywanie badań w Zakładzie Genetyki IPiN i przy okazji dziękujemy.

  Odpowiedz
 28. Kamila - 21 kwietnia 2021 20:01

  Bardzo polecam Pana Doktora! Bardzo życzliwy i pełen empatii człowiek, który nawet w tak trudnych sytuacjach potrafi okazać zrozumienie i spokojnie wytłumaczyć przyczynę naszego problemu. Bardzo szybko uzyskaliśmy wynik naszego badania. Widać, że Pan Doktor bardzo poświęca się swojej pracy i choć mam nadzieję, że już nie będę potrzebowała takiej pomocy to gdyby coś się działo wiem gdzie mam wracać. Na pewno będę polecać ten Instytut każdemu, kto znajdzie się w podobnej sytuacji. Po rozmowie z Panem Doktorem czuję się dużo lepiej i pewniej i wierzę, że już teraz będzie dobrze.

  Odpowiedz
 29. Katarzyna - 23 kwietnia 2021 11:35

  Polecam kontakt z dr Zimowskim. Bardzo konkretnie wyjaśnił sposób przeprowadzenia badania. Szybko i sprawnie przekazał wyniki. Polecamy.

  Odpowiedz

Dodaj swoją opinię: