Opinie

Opinie

46 komentarzy

 1. Natalia - 28 lipca 2020 14:47

  Bardzo dobry, życzliwy kontakt z zakładem, szczególnie z dr J.Zimowskim. Pan Doktor udziela szczegółowych, konkretnych i obszernych informacji nt. danego badania, jest wyjątkowo pomocną osobą.
  Profesjonalne, szybkie i szczegółowe badania. W przypadku badań odpłatnych- bardzo konkurencyjne, niskie ceny, szybsze terminy niż w prywatnych placówkach, wysoki standard diagnostyki.
  Ogromnie polecam, dwukrotnie korzystałam. Bardzo dziękuję za pomoc!

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 29 lipca 2020 10:13

   Dziękuję za miłe słowa.

   Odpowiedz
 2. Justyna - 28 lipca 2020 15:27

  Badania zostały wykonane w szybkim czasie z konkretnym objaśnieniem wyników przez pana doktora Janusza Zimowskiego. Dziękuję

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 29 lipca 2020 10:07

   Bardzo dziękuję.

   Odpowiedz
 3. Martyn - 30 lipca 2020 12:59

  Profesjonalna i szybka pomoc Zakładu. Doktor Zimowski w sposób zrozumiały wytłumaczył wyniki badań. Cena badań dużo niższa niż w prywatnych laboratoriach. Placówka godna polecenia.
  Martyna

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 3 sierpnia 2020 14:43

   Dziękuję

   Odpowiedz
 4. Karolina - 30 lipca 2020 14:51

  Szczerze polecam wykonanie badan w Instytucie. Bardzo życzliwe, fachowe podejscie. Dr Zimowski dokładnie tłumaczy na czym polega badanie, jakie sa jego aspekty, jak przechowac, zabezpieczyc, przetransportować materiał do badania. Bardzo się cieszę ze trafiłam do Instytutu i na tak milych ludzi. Bardzo dziękuję za pomoc.

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 3 sierpnia 2020 14:43

   Dziękuję

   Odpowiedz
 5. Karolina - 30 lipca 2020 15:00

  Bardzo się cieszę ze trafiłam na badania genetyczne do Instytutu. Życzliwość z jaka tam się spotkalam jest dla mnie nieoceniona. Dziekuje Dr Zimowskiemu za poświęcony czas, dokladne wytłumaczenie badań, sposobu transportu próbki i jej przechowywania. Za cała pomoc jaka otrzymalam.

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 3 sierpnia 2020 14:43

   Dziękuję

   Odpowiedz
 6. Anna - 3 sierpnia 2020 13:14

  bardzo polecam, wyniki w szybkim czasie, bardzo dobry kontakt i profesjonalizm doktora Janusza Zimowskiego,
  ceny przystępne, bardzo dziękuję

  Odpowiedz
  • Janusz Zimowski - 3 sierpnia 2020 14:48

   Dziekuję

   Odpowiedz
 7. Katarzyna - 17 sierpnia 2020 12:51

  Wyniki zostały szybko przedstawione, wszystko dokładnie i zrozumiałe zostało omówione zarówno przed jak i po otrzymaniu wyników.

  Odpowiedz
 8. Ewa - 29 sierpnia 2020 11:48

  Trafiłam do dr Janusza Zimowskiego po poronieniu. Bardzo szczegółowo opisał mi w jakim celu przeprowadzane są badania genetyczne, ale również po odebraniu wyników wszystko mi wyjaśnił. Widać po zaangażowaniu, że praca ta jest pasją dr Zimowskiego. Polecam-szybko i profesjonalnie.

  Odpowiedz
 9. Milena - 9 września 2020 18:23

  Jeśli badania genetyczne to tylko u dr Zimowskiego. Ceny konkurencyjne, badania zostały wykonane bardzo szybko. Pan Doktor jest niezwykle profesjonalną, ciepłą i życzliwą osobą. Bardzo polecam poradnie genetyki IPIN.

  Odpowiedz
 10. Edyta - 12 września 2020 12:45

  Pan dr Janusz Zimowski jeden z najlepszych specjalistów jakich poznałam. Po pierwszym kontakcie telefonicznym wiedziałam, ze trafilismy w dobre ręce. Polecam z całego serca!Wynik badania otrzymaliśmy bardzo szybko jak również ja i mój partner zostaliśmy przebadani w celu dalszej diagnostyki.Każdemu kto będzie miał problem polecę Pana doktora!!! Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem i szybką diagnozą.

  Odpowiedz
 11. Edyta - 8 października 2020 22:05

  Doktor Janusz Zimowski bardzo kompetentnie i życzliwie udzielił nam informacji na temat wyników badań, które jednoznacznie, dwukrotnie wykazały genetyczne przyczyny poronień. Polecam wszystkim, którzy muszą zmierzyć się z dramatem ustalania przyczyn poronienia.

  Odpowiedz
 12. Aleksandra - 26 października 2020 12:07

  Pan dr Janusz Zimowski bardzo profesjonalnie, cierpliwie i życzliwie udzielił mi informacji o badaniu. Sam wynik badania dostałam bardzo szybko. Polecam wykonanie badań właśnie tutaj, szczególnie kobietom, które ustalając przyczynę poronienia, chcą być potraktowane z empatią i życzliwością.

  Odpowiedz
 13. Martyna - 6 listopada 2020 16:41

  Ogromna pomoc i wyrozumiałość jaka otrzymałam w zakładzie genetyki po poronieniu dzadzwoniłam z przerażeniem i mając słowotok odebrał Pan dr Janusz Zimowski spokój i cierpliwość wytłumaczył jaka jest droga postępowania jak przekazać materiał do badania a po otrzymaniu wyniku także odpowiedział na wszystkie pytania, rzadko w obecnych czasach trafia się na ludzi takich jak Pan dr polecam każdemu kto znajdzie się w potrzebie. A i jeszcze kontakt bez żadnych problemów. Wszystkiego dobrego dla Pana dr Janusza Zimowskiego wielu ludzi powinno brać przykład z Pana.

  Odpowiedz
  • Marta i Łukasz - 10 grudnia 2020 19:33

   Bardzo dziękujemy za szybki i profesjonalne wykonanie badań genetycznych. To co było dla nas najważniejsze w tej chwili to bardzo miłe i ludzkie podejście, cierpliwość, i wyrozumiałość . Trudno w obliczu straty dziecka przyswoić wszytskie te informację. Pan Janusz wykazał się wyjątkową empatia i profesjonalizmem.
   Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
   Polecamy to miejsce i tego Pana wszystkim którzy będą zmuszeni wykonać takie badania.

   Odpowiedz
 14. Emilia - 11 listopada 2020 15:32

  Bardzo profesjonalny i ciepły kontakt z dr Januszem Zimowskim. Cierpliwie i w klarowny sposób wytłumaczył wyniki badań i odpowiedział nam na szereg dodatkowych pytań. Przedstawił również możliwy dalszy tok leczenia. Wspaniały kontakt z doktorem. Polecam z całego serca.

  Odpowiedz
 15. Ewelina - 15 grudnia 2020 12:42

  Trafiliśmy do pana dr Zimowskiego po poronieniu. Badania genetyczne zostały wykonane bardzo szybko, a wyniki zostały dokładnie i zrozumiale dla nas wyjaśnione. Pan doktor cierpliwie odpowiedział na wszystkie nasze dodatkowe pytania. Kontakt z panem doktorem był bardzo życzliwy, co było dla nas bardzo ważne ze względu na przyczynę wykonania badań i towarzyszące jej okoliczności- poronienie ciąży. Bardzo polecamy!

  Odpowiedz
 16. Kasia - 15 grudnia 2020 23:05

  Bardzo profesjonalnie i szybko wykonane badania. Pan doktor wykazał się empatią i zrozumieniem w tak trudnej sytuacji.

  Odpowiedz
 17. Magdalena - 21 grudnia 2020 21:37

  Badania wykonane profesjonalnie i w bardzo krótkim czasie. Przystępna cena. Dla mnie najważniejsze było bardzo dokładne i zrozumiałe omówienie wyników.
  W trudnym emocjonalnie czasie po poronieniu bardzo doceniam życzliwe podejście doktora Zimowskiego – dziekuje!

  Odpowiedz
 18. Ania i Paweł - 28 grudnia 2020 11:33

  Bardzo doceniamy życzliwe podejście pana dr Janusza Zimowskiego w tak trudnym dla nas czasie. Bez wahania po drugim poronieniu wróciliśmy do zakładu genetyki IPIN po pomoc. Wyniki wykonane w krótkim czasie, bezproblemowy kontakt telefoniczny i osobisty. Dziękujemy i polecamy.

  Odpowiedz
 19. Anna - 28 grudnia 2020 11:41

  Pan dr Janusz Zimowski wykazał się życzliwością w tak trudnym dla nas czasie. Spokojnie i z cierpliwością wyjaśnił wyniki badania oraz odpowiedział na wszystkie nasze pytania.
  Bezproblemowy kontakt osobisty i telefoniczny co w tych okolicznościach jest bardzo pomocne. Polecamy szczególnie kontakt z panem doktorem.

  Odpowiedz
 20. Iza - 8 lutego 2021 16:39

  Badanie materiału poporonnego nie należy do ani przyjemnych ani pożądanych sytuacji dla kobiety. Badanie genetyczne było dla mnie bardzo istotną kwestią i obawiałam się, że będę mieć problem z wyizolowaniem wlaściwego materiału, dlatego między innymi liczyłam na pomoc szpitala odnośnie wskazówek technicznych i zabezpieczenia próbek. Przeliczyłam się i żałuję, że wcześniej nie miałam styczności z dr Januszem Zimowskim. Jest to człowiek z pasją będący na właściwym miejscu, który szczegółowo objaśnił mi zagadnienia związane z wyborem i zabezpieczaniem materiału do badania. Doktor to zaangażowany specjalista, który swoją wiedzę potrafi przekazać w sposób przystępny i zrozumiały nawet laikowi. Informacje otrzymane od doktora były dokładnie tym, czego oczekiwałam od personelu szpitala, dlatego uważam że szkolenie w wykonaniu doktora przydałoby się nie jednemu pracownikowi służby zdrowia. Byłoby mi dużo łatwiej gdyby takich wskazówek udzielono mi w szpitalu. W całej trudnej sytuacji związanej z utratą ciąży doktor był najjaśniejszą postacią jaką było mi dane spotkać, dlatego cieszę się, że polecono mi wykonanie badania w tym instytucie i sama również polecam to innym.

  Odpowiedz
 21. Kinga - 11 lutego 2021 17:52

  Pan doktor Zimowski to bardzo życzliwy i kontaktowy człowiek. Z cierpliwością konsultuje wynik badania,na który bardzo krótko czekałam. Zaangażowany w swoją pracę w 100 procentach. Dziękuję Panu.

  Odpowiedz
 22. Agnieszka i Paweł - 1 marca 2021 21:46

  Bardzo polecamy wykonanie badań genetycznych w Zakładzie Genetyki IPiN. Już od pierwszego kontaktu telefonicznego zostaliśmy profesjonalnie, kompleksowo i spokojnie poinformowani jak wygląda cała procedura prawidłowego zabezpieczenia, dostarczenia materiału genetycznego i wykonania samego badania. Cała procedura przyjęcia materiału genetycznego i przeprowadzenia badania przez Pana dr Janusza Zimowskiego była bardzo profesjonalna i miła, nadto wynik badania był gotowy znacznie wcześniej przed planowanym czasem. Bardzo dziękujemy.

  Odpowiedz
 23. Elżbieta - 18 marca 2021 20:22

  Bardzo polecam. Badania wykonane naprawdę szybko. Kontakt przepełniony dobrem i życzliwością oraz szacunkiem do drugiego człowieka. Pan Doktor Zimowski bardzo zaangażowany, pomocny, cierpliwy.
  Gdybym miała wybierać ponownie bez zastanowienia wrócę do Zakładu Genetyki IPiN.

  Odpowiedz
 24. Emilia - 31 marca 2021 11:40

  Miejsce w którym pracują życzliwi ludzie. Pan dr Zimowski ciepły i miły człowiek. polecam

  Odpowiedz
 25. Rafał - 7 kwietnia 2021 23:29

  Pan dr hab. Janusz Zimowski był bardzo pomocny podczas badania materialu po poronieniu w marcu 2021. Jest osoba zyczliwa, ktora odpowiedziala na wszelkie pytania. Cala procedura przebiegla bardzo sprawnie. Caly zespol w zakladzie genetyki byl uprzejmy i pomocny.

  Odpowiedz
 26. Anna - 18 kwietnia 2021 12:56

  Badania wykonane profesjonalnie, szybko, dodatkowo z objaśnieniem wyników przez Pana Dr. Janusza Zimowskiego. W przypadku potrzeby ponownego kontaktu po dluzszym czasie Pan Dr pozostawał dyspozycyjny. Dziękuję

  Odpowiedz
 27. Paulina - 21 kwietnia 2021 10:49

  Tak się złożyło że już 2 razy wykonywaliśmy badanie genetyczne po poronieniu. Dr Zimowski za każdym razem wykazał się ogromnym profesjonalizmem i uprzejmością. Badania zostały wykonane szybko i omówione przez Doktora. Zdecydowanie polecamy wykonywanie badań w Zakładzie Genetyki IPiN i przy okazji dziękujemy.

  Odpowiedz
 28. Kamila - 21 kwietnia 2021 20:01

  Bardzo polecam Pana Doktora! Bardzo życzliwy i pełen empatii człowiek, który nawet w tak trudnych sytuacjach potrafi okazać zrozumienie i spokojnie wytłumaczyć przyczynę naszego problemu. Bardzo szybko uzyskaliśmy wynik naszego badania. Widać, że Pan Doktor bardzo poświęca się swojej pracy i choć mam nadzieję, że już nie będę potrzebowała takiej pomocy to gdyby coś się działo wiem gdzie mam wracać. Na pewno będę polecać ten Instytut każdemu, kto znajdzie się w podobnej sytuacji. Po rozmowie z Panem Doktorem czuję się dużo lepiej i pewniej i wierzę, że już teraz będzie dobrze.

  Odpowiedz
 29. Katarzyna - 23 kwietnia 2021 11:35

  Polecam kontakt z dr Zimowskim. Bardzo konkretnie wyjaśnił sposób przeprowadzenia badania. Szybko i sprawnie przekazał wyniki. Polecamy.

  Odpowiedz
 30. Ewa - 14 maja 2021 09:39

  Po poronieniu mąż zadzwonił do Pana doktora, nie do końca wiedział o co pytać, wiadomo też, że sytuacja i ciężka i delikatna, ale Pan doktor bardzo spokojnie i obszernie wytłumaczył wszystko mężowi, potem i mi. Ceny bardzo konkurencyjne, czas oczekiwania na wynik niewielki. Czekają mnie i męża kolejne badania genetyczne i wiem, że po raz kolejny się tam wybierzemy. Moj ginekolog powiedział, że to jest bardzo dobry wybór.

  Odpowiedz
 31. Karolina - 11 czerwca 2021 22:19

  W Instytucie miałam kontakt z Panem Doktorem Zimowskim. Bez wątpienia jest to wybitny specjalista, zna się na tym co robi, ale przede wszystkim praca jest Jego pasją, widać to na każdym kroku. Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, udzielił mi kilku bezpłatnych konsultacji. Nie namawia na zbędne badania aby tylko „wyciągnąć” pieniądze.
  Człowiek życzliwy, o wielkim sercu. Okazał mi wyrozumiałość i wsparcie w trudnej sytuacji.
  Dziękuję!

  Odpowiedz
 32. Marta - 25 czerwca 2021 13:36

  Dwukrotnie wykonywałam badania genetyczne w Zakładzie Genetyki. Za każdym razem mogłam liczyć na profesjonalizm i życzliwość pana dra hab. Janusza Zimowskiego i pań z Pracowni Analizy DNA.
  Badania zostały wykonane w tempie ekspresowym, za co jestem bardzo wdzięczna.
  Pan Doktor jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, z dużą wiedzą, którą chętnie i cierpliwie się dzieli. W żadnym momencie nie czułam się uciążliwa, zadając pytania, i za każdym razem otrzymywałam zrozumiałe wyjaśnienia. Takie zaangażowanie w pracę i chęć pomocy są wielką rzadkością w dzisiejszych czasach.
  Panie z Pracowni również zawsze były dla mnie życzliwe i pomocne.
  Wykonują Państwo wspaniałą pracę, dziękuję!

  Odpowiedz
 33. Marzena - 28 czerwca 2021 14:48

  Dziękuję dr Zimowskiemu za wykonanie badań genetycznych po poronieniu, za dobry kontakt i określenie przyczyny. Określenie przyczyny poronienia w szybkim czasie pozwoliło mi na sprawne zorganizowanie pochówku mojego dziecka a także spowodowało, że przestałam obwiniać się, że może coś zaniedbałam.
  Bardzo zachęcam do wykonywania badań w Instytucie na Sobieskiego, również z powodu niewygórowanej ceny.
  Serdecznie pozdrawiam

  Odpowiedz
 34. Eliza - 29 czerwca 2021 14:34

  Chciałabym polecić badanie genetyczne materiału po poronieniu wykonane w Zakładzie genetyki IPiN. Panie przyjmujące materiał przemiłe i pomocne, od razu sprawdziły, czy materiał nadaje się do badania, czego w innych placówkach nie robią. Wyniki otrzymałam następnego dnia roboczego.

  Odpowiedz
  • Eliza - 16 lipca 2021 21:57

   Jeszcze raz dziękuję za profesjonalizm, szybkość działania i przemiły kontakt. Cieszę się, że są osoby, które z zaangażowaniem pomagają parom w tak przykrej sytuacji, jaką jest utrata ciąży.

   Odpowiedz
 35. Iwona - 4 lipca 2021 22:56

  Badania przeprowadzane przez p. Doktora Zimowskiego są realizowane w bardzo szybkim tempie i przekazując je pacjentce, p. Doktor omawia ich wynik szczegółowo i w sposób bardzo przystępny. Ponadto cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, co z uwagi na towarzyszące emocje jest nieocenione i stanowi duże wsparcie.

  Odpowiedz
 36. Anna i Michał - 16 lipca 2021 09:40

  Jesteśmy bardzo wdzięczni że trafiliśmy na Doktora Janusza Zimowskiego w tak trudnym dla nas czasie. Pan Doktor odpowiedział na nasze wszystkie pytania, rozwiał wszelkie wątpliwości, udzielił wyjaśnień po otrzymaniu wyniku. To ważne. Człowiek nie jest traktowany jak kolejny przypadek, tylko z dużą dozą empatii i zrozumienia.
  Wyniki otrzymaliśmy bardzo szybko. Jeżeli ktoś z naszego otoczenia znajdzie się w podobnej sytuacji na pewno będziemy mogli dobrze doradzić gdzie się udać. Dziękujemy!

  Odpowiedz
 37. Izabela - 20 lipca 2021 13:25

  Dziękuje Panu Doktorowi Zimowskiemu za super podejście i pomoc. Pełen profesjonalizm.

  Odpowiedz
 38. Sławomir - 22 lipca 2021 11:35

  Bardzo polecamy wybór Zakład Genetyki IPiN przede wszytskim ze względu na życzliwą, szybką i profesjonalną obsługę. Wszyscy pracownicy Zakładu są przyjaźnie nastawieni i panuje miła atmosfera. Szczególnie dziękujemy Panu dr Januszowi Zimowskiemu za szybkie zbadanie materiału genetycznego i poświęcony czas na wyjaśnienie wyników jak i Paniom, które nas obsługiwały i odpowiadały na wszystkie nurtujące nas tematy. Gorąco polecamy Zakład Genetyki IPiN.

  Odpowiedz

Dodaj swoją opinię: